Super Rummy

Bulmaca oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 130,1 MB
  • Version 2.1
  • Dil TR / EN
  • Firma Dotto Oyun Yazılım ve Pazarlama A.Ş.
Taşların keyifli dünyasına girebileceğiniz Super Rummy oyununda seviyeleri başarılı bir şekilde tamamlayın, liderlik panosuna adınızı yazdırın!

En popüler ve en zevkli bulmaca oyunlarından biri olan Super Rummy oyunu birbirinden eğlenceli seviyelerden oluşmaktadır. Evde, okulda veya iş yerinizde keyifle oynayabileceğiniz bu oyunu oynamakta oldukça basittir. Her yaştan oyuncu kitlesinde hitap eden Super Rummy zevkli zamanlar geçirebileceğiniz bir oyun olmasının yanı sıra pek çok seviyeye de sahiptir. Taşları belirli bir sıraya göre dizerek oynayabileceğiniz oyunda, dizme işlemini düzgün bir şekilde tamamladıktan sonra patlatıcıları veya güçlendiricileri kullanarak alanınızı temizleyebilir, yüksek puanlar elde edebilirsiniz.

Temizleme işleminin ardından yeni bölümlere geçebileceğiniz Super Rummy oyununda taşların eğlenceli dünyasına girebilir, seviyeleri başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Liderlik panosuna adınızı yazdırın!

Bölümleri kolayca geçmeniz için size sunulan güçlendiricileri kullanarak, yüksek puanlar elde edebilir, liderlik panosuna adınızı yazabilirsiniz. En iyi skorlarınızı Facebook veya diğer sosyal medya hesaplarınızda arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Super Rummy oyununda yapmanız gereken taşları sıralayıp, belirli gruplara ayırmak. Tamamen ücretsiz olan bu oyunda aynı zamanda dokunmatik yönlendirme menüleri de bulunmaktadır. Aktif bir şekilde işlem yapabilmenizi sağlayan bu oyun; diğer bulmaca oyunlarından çok farklıdır.

Taşların eğlenceli dünyasına ortak olabileceğiniz Super Rummy oyununu siz hala denemediniz mi?

Daha Fazla Göster
Super Rummy indir
DİĞER SÜRÜMLER