Super Rummy

Bulmaca oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 39,76 MB
  • Version 2.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Dotto Oyun Yazilim ve Pazarlama Anonim Sirketi
Her yaştan oyuncu kitlesine hitap eden Super Rummy zevkli zamanlar geçirebileceğiniz basit ve eğlenceli bulmaca oyunudur.

Evde, okulda veya işte, dilediğiniz her yerde keyifle oynayabileceğiniz Super Rummy oyunun anlaşılması oldukça basittir. Birbirinden eğlenceli seviyelerden oluşan bu oyunda taşları belirli bir sıraya göre dizip ardından patlatıcıları kullanarak hepsini temizleyebilirsiniz. Güçlendiricileri de kullanarak rahatlıkla temizleme işlemini gerçekleştirebileceğiniz bu seviyelerin sonucunda yeni bölüme geçebilirsiniz.

Taşların keyifli dünyasına girebileceğiniz Super Rummy oyununda seviyeleri başarılı bir şekilde tamamlayın, liderlik panosuna adınızı yazdırın! Seviyeleri geçmeniz için sizlere sunulan geliştiricileri de kullanmayı unutmayın!

En iyi skorlarınızı arkadaşlarınızla paylaşın!

Tamamen ücretsiz olan bu oyunda toplam puanınızı Facebook veya diğer sosyal medya hesaplarınızda arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz gibi oyun içerisindeki en iyi skorlarınızı da paylaşabilirsiniz. Keyifli zamanlar geçirmenizi sağlayan Super Rummy oyununda yapmanız gereken taşları sıralayıp, belirli gruplara ayırmak.

En popüler ve ez zevkli bulmaca oyunlarından biri olan Super Rummy oyunu dokunmatik yönlendirme menüleri ile aktif bir şekilde işlem yapabilmenizi sağlamaktadır. Sizde bulmaca oyunlarında iyi olduğunuzu düşünüyorsanız, farklı içeriği ile sizlere sunulan Super Rummy oyununu cihazınıza yükleyin, taşların eğlenceli dünyasına ortak olun!

Daha Fazla Göster
Super Rummy indir
DİĞER SÜRÜMLER